Кошик
87 відгуків
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення,оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Ін'єкційна гідроізоляція, пакера, насоси

Товари для ін'єкційної гідроізоляції

пакера, насоси. Великий досвід роботи, грамотні консультації з роз'ясненням усіх нюансів, прийнятні ціни.

Підібрати

ТОП продаж
Засіб для еластичною герметизації швів і тріщин, глибоко проникає в них, не дає усадки, стійко до вологи, хімічних речовин, мікроорганізмів. ПС Флекс 6890 Зупинка аварійної течі Засіб для еластичною герметизації швів і тріщин, глибоко проникає в них, не дає усадки, стійко до вологи, хімічних речовин, мікроорганізмів. Герметизація волосяних тріщин, низька в'язкість, швидка полімеризація, повна водонепроникність, підвищення міцності конструкції. 2К 6822 ЛВ 2-компонентна ін'єкційна смола для зупинки масивної течі води під високим тиском Герметизація волосяних тріщин, низька в'язкість, швидка полімеризація, повна водонепроникність, підвищення міцності конструкції. Висока адгезія з бетоном і металом, не дає усадки, не викликає корозію металу, не висихає після полімеризації. Забезпечує еластичну герметизацію. 2К Флекс 6811 ЛВ 2-компонентна жорстко-еластична поліуретанова смола Висока адгезія з бетоном і металом, не дає усадки, не викликає корозію металу, не висихає після полімеризації. Забезпечує еластичну герметизацію. Пакер з гумовим ущільнювачем, сталевий корпус, герметичність шпуру – до 250 атм, тиск відкриття зворотного клапана 15 атм. Пакер сталевий кеглевидный 13*100 мм Пакер з гумовим ущільнювачем, сталевий корпус, герметичність шпуру – до 250 атм, тиск відкриття зворотного клапана 15 атм. Пакер з гумовим ущільнювачем зі стопорними крильцями, разжимной спосіб ущільнення. Корпус – сталь, забезпечує герметичність шпуру до 250 атм. Пакер сталевий кеглевидный 10*100 мм Пакер з гумовим ущільнювачем зі стопорними крильцями, разжимной спосіб ущільнення. Корпус – сталь, забезпечує герметичність шпуру до 250 атм. Застосовується для аварійної зупинки течі, герметизації тріщин, глибоко проникає в шви, не горючий і не містить розчинників, хімічно стійкий. Традек Юні 6816 Е Поліуретанова ін'єкційна смола Застосовується для аварійної зупинки течі, герметизації тріщин, глибоко проникає в шви, не горючий і не містить розчинників, хімічно стійкий.
Переваги нашої компанії

Офіційний дилер

Ми є офіційним імпортером від виробника, працюємо напряму, без посередників

Великий досвід

Ми працюємо більше 30 років і володіємо великим досвідом у вирішенні нестандартних завдань у сфері гідроізоляції і захисту конструкцій

Грамотні консультації

Ми завжди пояснимо клієнту чому необхідно застосувати певні матеріали і механізм їх дії, відповімо на всі питання

Доступні ціни

Завдяки прямій співпраці з виробниками, ми пропонуємо продукцію за найбільш прийнятними цінами

Зв'язатися з нами

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Плюсы сотрудничества с ООО «ЕКСО»

Выгода

Обеспечиваем низкие цены на инъекционные пакеры и комплектующие к насосу.

Сервис

Предусмотрен индивидуальный подбор материалов и консультации по гидроизоляции.

Приступить к заказу

Схема заказа
Заявка на сайте или по телефону
Подтверждение заказа менеджером
100% предоплата удобным способом
Самовывоз или доставка
Сделайте выбор в пользу технологии инъекционной гидроизоляции!